Karjera - Svetainiu kurimas, Tinklapių kūrimas,SEO paslaugos,SEM paslaugos,Optimizavimas paieškos sistemoms, Reklama Internete,Kompiuterių priežiūra - Jūsų svetainės kelias į sėkmę

InternetSOLUTIONS.lt

Tel.nr +370 610 49600
El. paštas: info@internetsolutions.lt
  • LT
  • LV
  • RU
  • EN

Karjera

Ieškome iniciatyvių, atsakingų ir savarankiškų darbuotojų, norinčių prisijungti prie nedidelio ir draugiško mūsų įmonės kolektyvo.

Vertiname savo darbuotojus, todėl siūlome puikias darbo sąlygas, profesinio tobulėjimo galimybes ir gerą atlyginimą.

Įmonėje dirba įvairių sričių specialistai, nuolat mokomės vieni iš kitų, kartu ieškome geriausių sprendimų. Komandinį darbą grindžiame atvirumu ir pasitikėjimu. :

Jei esate šių specialybių specialistai ar aukštesnių kursų studentai studijuojantis pagal žemiau išvardintas specialybes:

 

  • Web Programuotojas (-a) -Interneto tinklalapių priežiūra ir ; Dalyvavimas kuriant ir adaptuojant interneto tinklalapius; Esamų tinklalapių analizė ir tobulinimas; Informacijos migravimas, įkėlimas, redagavimas; Turinio valdymo sistemų ir jų plėtinių konfigūravimas bei versijų atnaujinimas; Tinklalapių lankytojų ir administratorių poreikių stebėjimas, analizė ir rekomendacijų rengimas; Dokumentacijos rengimas; Kruopštus savo atlikto darbo testavimas; Naujų idėjų siūlymas, kūrimas bei įgyvendinimas.
  • Web Dizaineris (-ė) – WEB dizaino kūrimas, bukletų kūrimas, firminių stilių kūrimas, informacijos . Dizainerio išsilavinimas būtų privalumas. Darbo patirtis web-dizaino srityje. Patirtis kuriant firminius stilius ir prekinius ženklus. Kūrybiškumas, šiuolaikinių tendencijų suvokimas. Būtinos Adobe Photoshop,
  • Verslo Klientų Vadybininkas (-ė) – reikalavimas užsienio kalbų (rusų, anglų) mokėjimas. su įmonės klientais, aktyvi naujų klientų paieška, projektų įgyvendinimas bei paslaugų plėtra.

Maloniai kviečiame adresu: info@internetsolutions.lt atsiųsti savo CV bei motyvacinį laišką ir jei yra esamų darbų pavyzdžių.

Garantuojame pateiktos informacijos konfidencialumą.