Reklama internete - Svetainiu kurimas, Tinklapių kūrimas,SEO paslaugos,SEM paslaugos,Optimizavimas paieškos sistemoms, Reklama Internete,Kompiuterių priežiūra - Jūsų svetainės kelias į sėkmę

InternetSOLUTIONS.lt

Tel.nr +370 610 49600
El. paštas: info@internetsolutions.lt
  • LT
  • LV
  • RU
  • EN

Reklama internete

 

Norite greitai ir svarbiausia – taupydami laiką paskelbti skelbimą apie parduodamas prekes ar teikiamas paslaugas? Norite, kad Jūsų informaciją pamatytų kuo daugiau potencialių klientų? Jūsų skelbimus matys skelbimų puslapių lankytojai.

Siūlome kelis reklamos internete variantus:

 

  • Google AdWords – populiariausia paieškos sistema Lietuvoje ir pasaulyje. 9 iš 10 mūsų šalies gyventojų informacijos apie prekes ir paslaugas ieško būtent per Google paieškos sistemą. Vartotojai, kurie patys ieško informacijos apie tam tikras prekes ar paslaugas, yra žymiai labiau linkę pirkti. Pasiekite 98% Lietuvos interneto vartotojų.
  • Reklama socialiniame tinkle Facebook – Socialinis tinklas „Facebook“ kasmet populiarėja ne tik užsienyje, bet ir Lietuvoje, todėl nenuostabu, jog reklama „Facebook“ tinkle tampa puikia priemone tikslinei auditorijai pasiekti. Reklama socialiniame tinkle „Facebook“ yra ypatinga tuo, jog, nepaisant mokamų reklamos paslaugų, reklamą kartu nemokamai platina ir patys „Facebook“ vartotojai, todėl taip pavyksta sutaupyti ne tik laiko, bet ir lėšų.
  • Kontekstinės Reklamos Tinklas STARADS – tekstinė ir banerinė reklama rodoma mūsų ir mūsų partnerių tinklapiuose. Efektyvi reklamavimosi sistema leidžia Jums reklamuotis didelei auditorijai ir pritraukti potencialių lankytojų savo tinklapiui. Labai svarbu tinkamai pasinaudoti visomis šiomis reklamos internete galimybėmis. Tik sujungus visas šias priemones į vientisą, nuoseklią ir nuolat atnaujinamą programą bus galima pasiekti aukštų pardavimų rezultatų ir žinomumo. Jeigu jau apsisprendėte ir norite pradėti reklamuotis arba dar nesate tikri koks reklamos planas Jums geriausias – susisiekite su mumis.

Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės:

 

Turite klausimų ?

captcha

[st_tag_cloud]