Išorinis SEO - Svetainiu kurimas, Tinklapių kūrimas,SEO paslaugos,SEM paslaugos,Optimizavimas paieškos sistemoms, Reklama Internete,Kompiuterių priežiūra - Jūsų svetainės kelias į sėkmę

InternetSOLUTIONS.lt

Tel.nr +370 610 49600
El. paštas: info@internetsolutions.lt
  • LT
  • LV
  • RU
  • EN

Išorinis SEO

 

Išorinė interneto puslapio SEO optimizacija vyksta jau nebe kliento puslapyje, bet partnerių ir kitų tikslinių internetinių puslapių erdvėje. Svarbiausia šio proceso dalis yra nuorodų, vedančių į optimizuojamą puslapį, publikavimas išoriniuose interneto šaltiniuose. Kuo daugiau tikslinių nuorodų nukreipia paieškos variklių robotus į internetinį puslapį, tuo labiau šis puslapis yra vertinamas.

 

Pagal dabartines SEO/SEM tendencijas išorinis puslapių SEO įgauna vis didesnę svarbą pozicionuojant tinklalapius paieškos sistemų rezultatų puslapiuose. Pagal pasaulinių ekspertų bei mūsų specialistų praktiką, išorinis puslapio optimizavimas lemia apie pusę visos puslapio sėkmės. Kadangi šis faktorius yra toks svarbus, mes siūlome pilną šios paslaugos paketą savo klientams.

Šį procesą skirstome į keletą dalių:

 

  • Nuorodų gavimas iš tos pačios tematikos puslapiųGalime pasirūpinti nuorodomis iš kitų tos pačios rinkos dalies ir panašios tematikos puslapių. Atsižvelgiant į Jūsų poreikius ir tikslus, siūlome ir mokamus, ir nemokamus šios paslaugos variantus.
  • Socialinių tinklų SEOTeikiame socialinių tinklų (pavyzdžiui, Facebook ar Twitter) SEO paslaugą. Šiandien ši paslauga yra itin patraukli, nes naudojimasis socialiniais tinklais įgauna vis didesnį populiarumą tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje. Dėl socialinių tinklų SEO paslaugos, galime padėti įgyvendinti Jūsų rinkodaros skyriaus tikslus ir pasirinktą socialinio tinklo portalą panaudoti Jūsų internetinio tinklapio žinomumui didinti.
  • Internetinio puslapio registravimas interneto kataloguoseŠi paslauga efektyviai kels puslapio nuorodų skaičių. Mes naudojame tik legalias technologijas nuorodoms publikuoti, todėl maksimalus nuorodų platinimo efektyvumas yra garantuotas.

Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės:

[st_tag_cloud]